14. 03. 2006
Hlavní stránka Download Odkazy MC Com, s.r.o.

Nabídka školení - úvodní stránka

Přehled všech pořádaných školení
Informace o dalších službách našeho školicího centra
Objednávka telefonická/elektronická
Informace o místě a okolí, mapa


Popis školení
Školení jsou spolufinancována Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR. Při splnění pravidla de minimis jsou pro firmy a zájemce o podnikání z Libereckého kraje zdarma.
Charakteristika školení
Školení probíhají ve většině případů dvě odpoledne respective večery. V případě skupin nad 5 účastníku lze termíny domluvit individuálně. I při individuálním přihlášení Vám samozřejmě vyjdeme maximálně vstříc.
V metodě klademe důraz a budeme Vás motivovat k co nejrychlejšímu užití u nás získaných poznatků v praxi. Samozřejmě si po dvou třech blocích neosvojíte vše. Proto nabízíme následný telefonický a e.mailový coaching/hotline, kde můžete diskutovat problémy z praxe a poučit se z vlastní zkušenosti.
Jak být vyškolen zdarma?
V případě zaměstnance můžete být vyškolen zdarma, pokud Váš zaměstnavatel má sídlo firmy v Libereckém kraji a zároveň s Vaším školením souhlasí a je ochoten potvrdit pro Vás dokument o vyslání pracovníka na školení.
Vyškolen zdarma může být take podnikatel z Libereckého kraje s IČEm respektive tzv. Zájemce o podnikání. Za zájemce o podnikáníé se kvalifikují ti, kteří si alespoň zažádali o IČO a mohou se prokázat dokladem o podání žádosti o IČO.
Pokud nespadáte do žádné z výše uvedených skupin, vyčkejte prosím do konce října, kdy rozšíříme nabídku o komerční školení a dale se pokusíme získat aktreditaci na rekvalifikační školení pro nezaměstnané.
Kontakt
V případě nejasností kontaktujte prosím ing.Callerovou buď mailem callerova@mcc.cz respektive telefonicky na 737 260 252.
klubher.cz
Stránky podporuje firma MCC Design © 2006 Kryšpín