14. 03. 2006
Hlavní stránka Download Odkazy MC Com, s.r.o.

Další služby v našem školícím centru

Úvodní stránka

Ubytovací možnosti našeho centra
Možnosti stravování v místě
Využití volného času


Ubytovací možnosti v našem objektu
Ve školícím středisku Roháč se lze též ubytovat. Nabízíme jedno až třílůžkové pokoje s umyvadly s tekoucí studenou vodou. Sociální zařízení a sprchy jsou umístěny na patře. V objektu nepodáváme snídaně. Součástí objektu je kuchyně vybavená varnými konvicemi, mikrovlnou troubou a lednicí. V kuchyňce si lze připravit snídaní, občersvení nebo teplý nápoj. K vaření hostů nad výše uvedený rámec nejsme zařízeni. Středisko Roháč disponuje vlastním parkovištěm, které mohou školící se účastníci bezplatně využívat.

Podrobnosti o ubytování a dalších službách střediska naleznete na samostatných stránkách střediska Roháč www.strediskorohac.cz.Jak a kde se stravovat v našem centru a okolí

Rádi Vám poradíme s výběrem restaurace, ve Starých Splavech jich najdete opravdu hodně.
Možnosti využití volného času v okolí
Staré Splavy patřily právem dlouhá léta k nejvyhlášenějším turistickým centrům. Z turistických atrakcí zmiňujeme:
  • Hrady a zámky Bezděz, Ralsko, Zákupy, Houska, Sloup, Jestřebí
  • Romantická příroda s borovicovými a bukovými lesy, skalními městy, přírodní zajímavosti ? Peklo, průrva Ploučnice, bývalý vojenský prostor Ralsko.
  • Krásné pěší i cyklovýlety. Při plánování výletů lze využít dobré spojení autobusy a vlaky v oblasti, v sezoně také cyklovlaky.
  • Parníkem po Máchově jezeře
  • Možnosti koupání a vodních aktivit ? pláže u Máchova jezera (Staré Splavy s venkovním aquaparkem, pláže Doksy, pláže Borný, hotel Port s vlastním venkovním bazénem, okolo celého Máchova jezera četné půjčovny šlapadel, člunů i motorových, katamaránů), Hradčanský rybník, Hamr na Jezeře (vodní lyžování).
  • Blízkost dalších turisticky atraktivních oblastí ? Kokořínsko, Lužické hory, České středohoří, Český ráj, Českosaské Švýcarsko.
  • Četné kulturní akce a open air koncerty
  • Houbaření
  • Farma Vrchovany s možností projížděk na koních
Detailní informace naleznete na webech www.strediskorohac.cz a www.infosplavy.cz
Jak nás najdete
Adresa ubytování: Středisko Roháč, Jana Roháče z Dubé 29, Staré Splavy.
Objekt leží v samém centru Starých Splavů hned u železniční zastávky naproti poště. V přízemí objektu je umístěno Informační centrum. Od Máchova jezera je Roháč vzdálen cca 5 minut pěší chůze.
Kontakt:
Monika Callerová 737 260 252; callerova@mcc.cz


klubher.cz
Stránky podporuje firma MCC Design © 2006 Kryšpín